-  


Avrupa Birliği
Medya
Söyleşi
Araştırmalar
Galeriler
Yazarlar
Tüketici Hakları
Yaşam Çizgileri
Kültür-Sanat
Aujourd'hui la Turquie
 
"Fransız Sineması"
Numéro Une (Bir Numara)
Réalisé par Tonie Marshall
Avec Emmanuelle Devos, Suzanne Clément, Richard Berry

Emmanuelle Blachey enerji konusunda uzman bir firmasında mühendisken etkili bir kadın örğütü tarafından aranır. Örgüt bu başarılı mühendisin borsada kote olan Anthéa şirketinin başına geçmesi için kendisine yardım edebileceklerini söylerler. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Mireille Sadège

_
"Numéro Une (Bir Numara)", Mireille Sadège yazısı. "Réalisé par Tonie Marshall
Avec Emmanuelle Devos, Suzanne Clément, Richard Berry"
 (…) okumak için tıklayınız.
"Barış’ın Kral Yolu (la Voie royale de Barış)", Hüseyin Latif'in yazısı. "...Barış Sarıbaş’ın resimlerini yakından görmek için İstanbul’un ünlü sanat merkezlerinden Piramid’te (...)"  (…) okumak için tıklayınız.
"Yazarın Not Defteri", BizimAvrupa Diyor ki "Bir Hüseyin Latif Kitabı daha... Hüseyin Latif’in çeşitli dönemlerde yazıp kütüphanesinin raflarında unuttuğu not defterlerinden derlediği, gerçek yaşamıyla düşsel dünyasını birleştiren hikayeler içerisinde hikayelerin toplandığı bu kitabını okurken (...)"  (…) okumak için tıklayınız.
"Mine Sanat Galerisi’nde Yetişkinler için Peekaboo", Sırma Parman'ın yazısı. "Alıştığımız şekliyle insanlık tarihi, gerçek olanın ne olduğundan öte, esasen bir gerçekliğin kabulüyle başlar"  (…) okumak için tıklayınız.
"Söyleyebileceğimi bilmiyordum", Müyesser Saka'nın yazısı. "Hayallerim vardı, hep kendime sakladım. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin hiç önemi yoktu. Hayallerimi söyleyebileceğimi bilmiyordum."  (…) okumak için tıklayınız.
"Sevginin Mutluluğu, Gönlüm İçin", Metin Birkan Yıldırım'ın şiiri "Bir coşku sarıyor benliğimi / Dinleyince o sevgi sözlerini / Öpmek istiyorum usulca / Sevgi bakışlarıyla dolu gözlerini"  (…) okumak için tıklayınız.
Google
Başyazı
Barış’ın Kral Yolu (la Voie royale de Barış)
...Barış Sarıbaş’ın resimlerini yakından görmek için İstanbul’un ünlü sanat merkezlerinden Piramid’te (...)
Batı kısmı Asur kralları ve Lidyalılar tarafından yapıldığı tahmin edilen, Efes'ten Persepolis'e kadar hızlı ulaşımı sağlayan Kral Yolu adlı güzergah MÖ 5. yüzyılda Pers İmparatoru I. Darius zamanında dönemin önemli ticari ve kültürel merkezleri arasında ulaşımı sağlamak amacıyla yeniden düzenlenmiş. Yol Roma İmparatorluğu zamanında da kullanılmıştır. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Hüseyin Latif


Bizimavrupa Yayınları
İki A Dağıtım
_
Bizimavrupa'ya reklam vermek için tıklayınız...
_
Şiir Köşesi
Prof. Dr. Metin Birkan Yıldırım
Bitmemiş Hikayeler?
Bizimavrupa Yayınları
İki A Dağıtım
Bir Hüseyin Latif kitabı. (...) Biraz önce içtiği üç kadeh kırmızı şarap onun üç kadeh beyazıyla buluştuğundaki birliktelik şimdi, artık yok.
_
 Bizimle çalışmak ister misiniz?
    Başvuru formu için tıklayınız...
_
Bizim Avrupa'ya abone olmak
için e-mail adresinizi yazınız.
__
Bizim Avrupa Yayıncılık
Tel:0 216 550 22 50


Hüseyin Latif, Bizimavrupa Yayınları
bizimavrupa@gmail.com


MedyaLink   Bize yazmak için   Telefon Rehberi   Cinéma Français   Radyo
  Üniversiteler   Galeriler   Yazarlar   Yaşam Çizgileri   Haber Arşivi

İstanbul Düşerken
Sipariş için: alaturquie@gmail.com / 0 216 550 22 50
Giris - 1819